Bolluk Bereket Tezahür Koçluğu


Tanrı yaşam sistemini Bolluk sistemi üzerine kurmuştur. Bolluk tüm yaratılmışların üzerine akacak şekilde programlanmıştır. Ve bolluk her canlının doğuştan hakkıdır.

Bolluk tıpkı yağmur damlaları gibi yaşamımızın her alanına, sürekli olarak akar. Ancak önemli olan bizim bu yağmurda ne kadar ıslanabildiğimizdir. Çünkü bolluk bir bilinç durumudur.

 

Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. İstediğin gerçekliğin frekansına uyumlandığında; bu gerçekliği yaşamaktan başka bir şey gelmez elinden. Başka yolu yoktur. Bu bir felsefe değil fiziktir.

– Albert Einstein –

Gözle görünür veya görünmez olsun, para, şans, bolluk, bereket gibi, her şeyin kendine has bir enerji alanı, titreşim seviyesi vardır. Rezonans kanunu, evrendeki her şeyin birbiri ile titreşimler aracılığı ile iletişim halinde olduğunu ortaya koyar.

Vücudumuzdaki her bir organın ayrı titreşim seviyesi vardır, düşüncelerimizin, duygularımızın. Bu maddeler içinde böyledir veya şans, talih, aşk, sevgi, zenginlik diye adlandırabileceğimiz görünmez ancak hayatımızın her alanında olan enerjiler içinde aynıdır.

Kendi frekansımıza uygun, işimiz, arkadaşlarımız, ailemiz, eşyalarımız vardır. Kendi titreşimimize uygun ve uyumlu olan her şey bize doğru çekilecektir.

Evrende her şey enerjidir ve her enerjinin kendisine özel bir frekansı vardır. Her düşüncemiz, her isteğimiz ve en önemlisi her niyetimiz mıknatıs özelliği olan enerjilerdir. Her bir niyetin kendisine özel bir vibrasyonu vardır ve siz yaptığınız olumlamalarla, imgelemelerle, enerji çalışmaları ile aslında bu niyetin vibrasyonuyla uyumlu hale gelmeye çalışıyorsunuz.

Siz niyetinizle aynı titreşime sahip olunca artık niyetiniz hayatınıza kolaylıkla ortaya çıkıyor yada başka bir deyimle benzer titreşimler birbirini çeker yasası gereği niyetinizi hayatınıza çekiyorsunuz.

Bolluk Bereket Tezahür Koçluğu bu anlamda daha fazla Bolluğu& Bereketi hayatınıza çekmenizi sağlayacak özel bir çalışmadır.

 

Bolluk Bereket Tezahür Koçluğu’nun  çalışmadan sonra 3 aylık bir zaman diliminde, yapılan çalışmanın etkisi kişide başlar. Bazı kişilerde hemen ciddi etkiler görülür.

 

Çalışmanın içeriği: 

Bolluk & Bereket Tezahürü

 Hayatınızdaki sonsuz bereketi yaratmaya hazır mısınız? Aslında bereket evrende herkese yetecek kadar bol bol var ve evrenin bereketi hepimize sonsuza kadar açık.

Bu bereketi almamıza engel olan şey bizim bilinçaltımızdaki kalıplar. Bunlar bizim öğrendiklerimizden, anne babalarımızdan, geçmiş yaşamlarımızdan, toplumun inançlarından geliyor olabilir. İşte bunları tespit edip, biz tüm bolluğu almaya açarak bilinçaltınızı yeniden programlayabiliriz.

 

Bolluk ve bereket içinde yaşamanız hayatınızdaki her şeyin yeterli olması demektir.

Bolluk ve  bereket öncelikle kendi içinizde oluşturacağınız sonra da dış dünyanızda deneyimleyeceğiniz bir yaşam şeklidir.

İnançlarınız, korkularınız, parayla aranızdaki ilişkinin mahiyeti ve kişisel enerjiniz hayatınızdaki bolluk ve bereketi önemli ölçüde etkiler. Eğer hayatınızı refah içinde yaşamak istiyorsanız önce iç dünyanızda refahı oluşturmanız ve bu konuda olumlu inançlara sahip olmanız gereklidir. “Bolluk ve bereketi hayatınıza çekin” çalışması hem inançlarınızı hem de enerjinizi olumlu bir hale getirerek hayatınızdaki refahı arttırmanız için tasarlanmıştır.

Yapılacak İşler;

 

1.Hafta Çakra Ve Aura Temizliği 60 Dakikalık Tek Seans ile yapılacak.
Serafim Blueprint enerjilerinden·         Yaşam Gücü Enerjisi

·         Para kazanma durumunuzla ilgili blokajlarınıza enerji gönderimi

2.Hafta  Para Kanalı Aktivasyonu Çalışması Uzaktan 1 saatlik çalışmaE-mail ile inançlar öncesinde iletilecek. EVET lere göre değişim yapılacaktır.
3.Hafta Vieanna Stebal’ın hazırladığı 50 adet inanç değişimi Kinestoloji ile (-) inançlar tespit edilir. (-) inanç kazma çalışması ile temizlenir.(+) ile değiştirilir.
4.Hafta Vieanna Stebal’ın hazırladığı 50 adet inanç değişimi
4. Hafta Olumlama hazırlanmasıKristal Kuvarsların Kargoya verilmesi

 Çakra ve Aura Temizliği ( saat ve gün kararlaştırılarak 30 Dakikalık bir çalışma yapılacak) (Theta Healing ile uzaktan)

Serafim Blueprint enerjilerinden Yaşam gücü enerjisi ve Duygusal blokaj temizliği (30 Dakika uzaktan)

 1. ThetaHealing İnanç Kazma Tekniği ile kök inancın bulunması: Para ve Refah içinde yaşamanıza engel olan kök inancınızı bulmak için sizinle mail ile İnanç Kazma tekniği yapılacaktır. Çıkan inancınız değiştirilerek, yerine olumlu inanç kalıbı yerleştirilecektir.
 1. Para Kanalı Aktivasyonu Çalışması
 1. Theta Healing ile para kanalının açılması ve
 2. Borçlar ile ilgili genel inançların değiştirilmesi
 3. Para ile ilgili genel inanç kalıplarının değiştirilmesi
 4. Kazma Çalışmasında çıkan inancınızın değiştirilmesi.

Bu hislerin yüklemesi yapılacaktır.

 • Ayrıca bedeninize genel bir şifa gönderilecek.
 • Sağ ve sol beyniniz dengelenecek.
 • Beyin kimyasallarınız yaşınıza göre dengelenecek.
 • Bedeninizde biriken ihtiyacınız olmayan size hizmet etmeyen öfke, kızgınlık, acı, üzüntü, korku, endişe, göz ve nazar temizlenecek.
 • Üzerinizde bulunan tüm psişik saldırı ve kancalar (olumsuz düşünce formları) temizlenecek.
 • Çakralarınız dengelenecek.
 • Beyninizdeki tüm sinir hücreleri şifalanacak.
 • Kök çakranız temizlenip şifalandırılacak ve hayata keyifle kökleneceksiniz.
 • Yaşamınızın merkezinde kendiniz olacaksınız.
 • Gençlik ve canlılık kromozomunuz aktif edilecek.

Bunlarla ilgili inanç kalıpları size mail ile iletilecek ve EVET dedikleriniz size yüklenecektir.

 1. Vieanna Stebal’ın hazırladığı 100 adet insanların genelinde görülen bereketin akmasına engel olan inanç kalıplarının değiştirilerek pozitif hislerin yüklenmesi.

(Uzaktan 3 seans ’ta yapılır, buradaki inançlar size yazılı olarak iletilmez.)

 1. Seraf ile gezegen yolculuğu enerjilerinden Şans gezegeni Jüpiter Enerji yağmuru uzaktan gönderimi ve bu enerjinin kristal kuvars taşına kalıcı olarak yüklenmesi ve size yollanması.
 1. Olumlama Çalışması: Sizin izniniz ile uzaktan bilinçaltınıza bağlanılarak Para ile ilgili inancınız sorgulanarak buna ait sizin için bir olumlama çalışması önerisi verilecektir.
 1. Olumlamanıza destek olması amacı ile pozitif inançlarınız için yüklenmiş Kuvars Kristali size yollanacaktır.

 

Uzaktan Bolluk & Bereket Tezahür Koçluğu almak için lütfen iletişime geçiniz.