Olumlama Bileklikleri


Olumlu Enerji Şifa Bileklikleri

 

Evrende her şey enerjidir ve her enerjinin kendisine özel bir frekansı vardır. Her düşüncemiz, her isteğimiz ve en önemlisi her niyetimiz mıknatıs özelliği olan enerjilerdir. Her bir niyetin kendisine özel bir vibrasyonu vardır ve siz yaptığınız olumlamalarla, imgelemelerle, enerji çalışmaları ile aslında bu niyetin vibrasyonuyla uyumlu hale gelmeye çalışıyorsunuz.

Siz niyetinizle aynı titreşime sahip olunca artık niyetiniz hayatınıza kolaylıkla ortaya çıkıyor yada başka bir deyimle benzer titreşimler birbirini çeker yasası gereği niyetinizi hayatınıza çekiyorsunuz.

Bu bileklikler işte bu enerji vibrasyonunu aura alanınıza yüklenmesine destek olarak çalışmaktadırlar.

Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. İstediğin gerçekliğin frekansına uyumlandığında; bu gerçekliği yaşamaktan başka bir şey gelmez elinden. Başka yolu yoktur. Bu bir felsefe değil fiziktir.
– Albert Einstein –

HER BİLEKLİKTE MUTLAKA 1 ADET KRİSTAL KUVARS TAŞI BULUNMAKTADIR. ÇÜNKÜ…!

 

kRİSTAL KUVARS ŞİFA YÜKLEME

 

Parlak kuvars kristalleri beyaz ışığın titreşimlerini içlerinde tutarlar. Daha yüksek çakralara ulaştıkça
Kristallerle meditasyon yaparken veya onları kullanırken, çakralarımızın enerjiyle dolduğunu hissederiz. İçimizdeki tıkanmaları yok ederler ve bizi aydınlığa çıkarırlar.
Kişiye özel olarak programlanan kristal kuvars kristalleri kişinin aura alanına daha çok renk ve ışık katarak dolaylı olarak şifa getirirler. Aura alanınıza belli seviyede titreşimler yollayarak buradaki karanlık kısımları açarlar. Sıkıntılarınızdan kurtulmanız için yeni enerjileri almaya hazır olmak koşulu ile, parlak kuvars kristalleri, duygusal, ruhsal ve fiziksel her türlü rahatsızlığın tedavisinde destek olmaktadırlar.
Kristaller tıpkı radyo vericisi gibi iş görürler. Kendi enerjilerimizi toplayarak daha da güçlendirebilirler. Tek başına nötr olan kristaller, kendilerine yüklenen enerjiyi atmosfere yada kişinin aura veya enerji alanına iletebilirler.

 

HER BİLEKLİĞE KİŞİNİN İHTİYACINA UYGUN OLARAK SERAF İLE GEZEGEN ENERJİLERİNDEN BİR TANESİ KRİSTAL KUVARS TAŞI ARACILIĞI İLE YÜKLENMEKTEDİR….

Gezegen enerjileri yüklemesi, bizim bu gezegenlerin olumlu özellikleri ile rezonansa girmemizi sağlar. Fiziksel, duygusal, ruhsal anlamda bizi destekler.
Gezegen enerjileri aynı zamanda doğal taşlara da yüklenerek, kalıcı bir şekilde faydalanmamızı sağlar.
Güneş sistemindeki gezegenler ve olumlu etkileri:

GÜNEŞ
Fiziksel güç, canlılık, zindelik, irade, güven, olumluluk, iyimserlik, cesaret, Tanrı nın gücü ile birliktelik.

MERKÜR:
Hem fiziksel, hem fizikötesi varlıklarla daha iyi iletişim, konuşma ve kendini ifade etmede, duruişiti ve sezgisel yeteneklerde artış, farkındalık, etkinlik , verimlilik, doğruyu yanlıştan ayırabilme ,tefrik yeteneği.

VENÜS:
Güzellik, uyum, aşk, fedakârlık, incelik, muhabbet, dişilik, çekicilik, duyarlılık, yardımseverlik, yapıcılık, sanat.

MARS:
Girişkenlik, başarabilme inancı, özgüven, inisiyatifi ele alma ,kararlılık, dinamik enerji takviyesi, tutku, cesaret,

JÜPİTER:
İyi şans ,fırsat, refah, parasal bolluk, ilerleme, büyüme, gelişme, genişleme, özlem ve arzuları destekleme, akıl yürütme, hüküm verme yeteneği, Yüksek Benlik ile temas kurabilmeyi destekler

URANÜS:
Dâhilik yeteneği, özgünlük, yaratıcılık, yenilikçilik, şakacılık, mizah duygusunu teşvik eder.

NEPTÜN:
Tinsellik, ruhsal kavrayış, nüans ve incelik anlayışı, müzik yeteneği, , başkalarının içindeki Tanrı ‘yı görme, duyarlılık, Kozmik bilinçliliği teşvik eder.

PLÜTON:

Muhakeme ve akıl yürütme yeteneğinde artış, yanlış inanç kalıplarından sıyrılmak ve gerçeği görmek, derin şükran duygusu, dünyevi hayatın geçiciliğini anlama,
her şeyin özünü görmeyi teşvik eder.

HER BİLEKLİĞE THETA HEALİNG SİSTEMİ ARACILIĞI İLE KİŞİNİN İHTİYACINA UYGUN NİYET/DİLEK/OLUMLAMA UYUMLAMASI YAPILMAKTADIR.

 

 

BİLEKLİĞİN KULLANIMI:

  • Bileklikler size özel hazırlandığı için kesinlikle başka kimseye verilmemelidir. Bu başka kişiye fayda sağlamaz. Sizin de taşınızla aranızdaki rezonans bozulacağından bu sizin içinde olumsuz bir durum oluşturacaktır.
  • Bileklikler için size özel olarak hazırlanan NİYET ‘İ GÜNDE 7-8 KEZ kalben inanarak okumanız gerekmektedir. Niyet önemlidir ve hayatınızda olumlu değişimlerin olmasını istiyorsanız önce ne istediğinizi bilip daha sonra buna niyet etmeniz gerekmektedir.
  • Yine sizin için hazırlanmış olan olumlamaları mail ile tarif edilen reçeteye uygun olarak 21 gün aralıksız olarak sabah-akşam tekrar etmeniz gerekmektedir. Bu sayede aura alanınıza yüklenen enerji, niyetiniz ve olumlamalarınız la beraber hayatınıza güzel olumlu değişimleri görmeye başlayacaksınız.
  • Her şey kişinin özgür iradesi ve kendine olan inancı ile olur, kendisinin ve bütünün hayrına olan tüm dileklerde olması gerektiği şekilde yaradanın izni ile gerçekleşir. Burada bizler sadece kendi yarattığımız zihinsel negatif blokajları temizleyerek, hayat yolumuzu daha konforlu yaşayabilecek çözümler üretebiliriz.

      Bilgi ve sipariş için: istebenkendim@gmail.com