Mars Enerji Bilekliği


mars enerjisi

 

Seraf ile Gezegen Enerji Bileklikleri

 

MARS ENERJİSİ UYUMLU BİLEKLİK

TUTKU & KARARLILIK & CESARET ENERJİSİ İÇİN

 

Kendime bakıyorum ve çok güçlü birisini görüyorum. Ben güçlüyüm..”

Mars eski Romalıların savaş tanrısıydı. Eski astrologlar bu gezegenin şiddet ve ani öfkeyi temsil ettiğini düşünürlerdi. Günümüzde astrologlar, Mars’ın yıldız haritasında daha çok atılganlık ve enerji derecesini gösterdiğini kabul etmektedirler. Mars erkeksi bir gezegendir ve saldırgan, güçlü, girişimci, enerjik, cesur, yarışçı, cüretkâr, ateşli özellikler verir. Her tür ihtiras, sağlık ve liderlik yeteneğini belirtir. Bütün kesici aletleri, silahları, ateşi ve yanıcı her şeyi temsil eder. Mars vücutta  cinsel salgı bezlerini, kasları, idrar yollarını, üretim organlarını ve böbrek üstü bezleri yönetir. Dayanıklılık ve kararlılık isteyen herhangi bir olayda Mars’ın diğer gezegenlerle uyum içinde olması gerekir. Mars iyi açılar yaptığı zaman hemen hemen her durumda ayakta kalmanızı ve ilerlemenizi sağlayacak kapasiteye sahiptir. Mars enerjisinin çok olduğu dönemlerde öfke patlamaları ve kaza olasılıkları artar.

 

Bu bileklik üzerinde bulunan kristal kuvars kristaline yüklenen Mars Enerjisi Yağmuru ile auranıza yüklenecek duygular.

 • Girişimcilik
 • …ben yaparım” tavrı
 • Baskınlık
 • Kararlılık
 • Odaklanabilme
 • Hareketli Enerji
 • Tutku
 • Cesaret

Girişimcilik:  İşte Mars enerjisi sizi koltuğunuzdan kaldıran ve bir şeyi düşünmek yerine onu eyleme dönüştürmeye karar verdiren ona dürten enerjidir. Yani eğer sürekli böyle ertelemeye meyilli olan insanlar varsa işte Mars enerjisi bunu hemen eyleme dönüştürecek şekilde etkiler.

Ben Yaparım Tavrı : bu aslında birinci özelliği destekleyen bir yarar ama burada sizin güveninizde devreye giriyor kendinize güveniniz yani bunu sizin yapabileceğinizi bilmeniz.

Baskınlık: Mesela bazen insanlar daha baskın olan kişilerin karşısında zayıf kalabilirler onlar daha çok etrafındaki insanları memnun etmeye çalışan yapıya sahiptirler. İşte Mars enerjisi sizi o konuda destekler ve kendi fikrinizi ortaya çıkarmanız ve ihtiyaçlarınızı tanımlayabilmenizi sağlar.

Kararlılık:  Yani netlik istiyorsanız daha rahat karar vermek istiyorsanız Mars enerjileri çok uygundur.

Odaklanma tek bir noktaya odaklanmanıza yardımcı olur. Çok güçlüdür ama aynı zamanda çok da esnektir. Dolayısıyla hızla uyum sağlayabilir.

Tutku: Tabi aynı zamanda tutkuyla da çok bağlantılıdır mars enerjileri. Önünüzde yeni bir konu veya proje varsa başlamak üzereyken sizi tutkuyla bağlanmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda tabi aşk hayatındaki tutkuda.

Cesaret: bu evrenin yaratıcı gücünü kullanacak kadar cesaretli olmayan birçok insan var. Mesela bir fırsat görüyorlar ya ama onların beklediğinden farklı bir durum olabiliyor bu. İşte o zaman bir kararsızlık yaşıyorlar. Acaba yapsam mı? Yapmasam mı? Sonuç ne olur? Ve onlar işte bu kararsızlık sürecini yaşarken o fırsat bir anda yok oluverir. İşte mars enerjileri bize o konularda cesaret verir, yolumuzu açar ve o adımı atma gücü sağlar. Tabi aynı zamanda bu cesaret kendi ihtiyaçlarınızı veya ilgi alanlarınızı savunmanıza da yarar. Veya başka insanların ihtiyaçlarına ve isteklerini savunmaya da yarar. Şimdi mars savaş tanrısı olduğuna göre bu yalnızca saldırı ile ilgili değil aynı zamanda koruma ile de ilgili oluyor.

 

Bilekliğin Özelliği:

 1. Bileklik üzerinde bulunan kristal kuvars taşına enerji yüklenerek size bileklik hazırlanır.
 2. Bilekliği aldığınızda daha sonrasında karşılıklı randevulaşarak enerji size tekrar uzaktan gönderilir.
 3. Çalışma konusu ile ilgili olarak Theta Healing ile inanç değişiş kliği ve his yüklemeleri yapılır.
 4. Bilekliğe size uygun olumlamalar yüklenerek, bunları verilen çalışma sistemine göre tekrar etmeniz istenir.

 

Olumlama/Affirmasyon Özelliği:

 

OLUMLAMA İLE ÇALIŞMAK: Bilekliği kullanırken yukarıdaki duygulardan kendiniz için geliştirmek istediklerinizi seçerek 21 günlük periyotlar halinde sabah-akşam 10 dakika süre ile tekrarlamanız tavsiye edilir

 

 

Sipariş için : istebenkendim@gmail.com