Serafim Blueprint


seraphim blueprint
Serafim Blueprint Nedir?

Serafim Blueprint ruhani sistemi 11 temel enerjinin en uygun şekilde birbirleriyle etkilenmesidir.. Bu etkileşim de, yaşam enerjisini en yüksek seviyeden alabilmemizi, kendimizi bir bütün içinde, güçlü bir şekilde rahatlamış hissetmemizi sağlar.

Bundan 13.000 sene öncesinde, Serafim adı ile bilinen bir melek, bir grup kozmik enerjiyi birleştirdi. Birleşen bu kozmik enerji, evrenimizde bulunan tüm canlı türlerinin en kolay şekilde iyileşmesinde ve kişisel gelişiminde kullanılabilir.
Dünyamızda bu yeni enerjiyi kullanmayı ve bilgilenmeyi ilk olarak Atlantis rahipleri, bilginleri tanımışlar ve bu ruhani sistemin Atlantislilere ulaşmasını sağlamışlardır. Atlantis kıtasının yok olmasıyla birlikte Serafim enerjisi öğretisini içeren bu ruhani sistem de tamamıyla unutulmuştur.

Bu ruhani sistemi kuran Serafim Meleği, aynı zamanda sistemin de koruyucusudur. Bu sebeptendir ki Serafim Meleği, uzun süre, insanlığın tekrar bu ruhani sistemi kavrayabilme olgunluğuna ulaşmasını beklemiştir.

Günümüzde, bu ruhani sisteme yeniden ulaşmamız ise, 1994 senesinde Serafim Meleğinin, meditasyon öğretmeni olan Ruth Rendely ile iletişime geçmesiyle gerçekleşmiştir.

 

 

Ruth Rendely, kırklı yaşlarında tipik orta yaş krizine girmişti. Bu durumuna, yıllardan beri uyguladığı meditasyonlar bile çare olamamaktaydı. Bunun üzerine ruhsal rehberi Babaji’yi çağırmaya karar verdi. “Bir Yogi’nin otobiyografisi” kitabında sözü edilen Yogananda. Babaji gerçekten gelerek, Ruth’un bedenini sıcak, sevgi dolu bir ışıkla kaplayıp, gözyaşlarını kuruttuğunda tam bir şok yaşamıştı. Ancak Babaji, ruhsal yeteneklerini geliştirmede Ruth’u cesaretlendirdi. Gerçekten de bir sene içinde, artık başkalarının ilişki sorunlarında yardımcı olabiliyor ve bazılarının yaşamlarında var olan derin kronik korkularından kurtulmalarına yardımcı olabiliyordu. Başkalarına sunduğu bu hizmet sayesinde kendisi için de yeni bir yaşam yolu açılmıştı.

Birkaç sene sonra da, Seraf ile karşılaşması ile tekrar kutsandı. Seraf, kendisi ile beraber çalışmasını ve binlerce sene önce bilinen kadim bir iyileştirme metodunun tekrar yayılmasında yardımcı olmasını rica etti. Serafın verdiği iyileştirme enerjisi ile yeni başlamış olan artrit’i iyileşmişti. Meleğin yardımı ile bu enerjiyi her an çoğalan topluluklara yaymaya başladı. Önceki yaşam diliminde üniversite profesörü olarak başarılı öğretim üyeliği sırasındaki öğretim şeklinde, arzuladığı tatmin, tutkuyu bulamamıştı, şimdi ise kendisini bu nükteli çalışmalarında ve her bir yeni öğrencide yeni içgörü ile kendi gelişmesini fark ederek başkalarına hizmetin gerçekten mutluluk verici olduğunu keşfetti.

Ruth, eşi ile beraber, kuzey Caroline eyaletindeki Blue Ridge Mountains kentinin sakin bir semtinde yaşamakta, kitap yazmaya oldukça elverişli bu yerde, organik sebze yetiştirmekle uğraşmakta. Buradan da, Seraphim Blueprint’in dünya çapındaki gelişmelerini idare etmekte.