Seraf İle Gezegen Yolculuğu


Güneş sistemine seraf ile yolculuk

 

Bu gün tüm vitaminlerinizi aldınız mı?

Venüs’ün sevgi dolu enerjisinden ekstra büyük bir porsiyon almak istemez misiniz?

Jüpiter’in manyetik şans enerjisinden bolca almaya ne dersiniz?

Ya da Neptün’ün spritüel enerjisinden biraz daha fazlasını mı arzu ederdiniz?

Güneş sisteminde Seraf ile yolculuk enerjisi, inisiyasyon almışlara, aynı vitaminlerle yapılan takviyeler gibi etkiler ve ayrıcalıklı, yepyeni bir destek verir.

Ruth Rendely, IV. Basamak olan “Serafim Kozmik İhtişam” kursunun içeriğini hazırladığı sırada, Serafim Enerjilerinin koruyucusu olan Serafim Meleği, Ruth Rendely’e bu sisteme girmeyi önerdi. Böylece Güneş sistemimizdeki, Güneş ve diğer gezegenlerle bağlantı enerjilerini içeren, ekstra inisiyasyon yöntemleri ile bu ek kurs meydana geldi.
Seraf, Ruth’a, düzenli olarak belirli gezegen enerjileri ile ba
ğlantı kurmanın, insanlara, yararlı olacağını açıkladı.

Seraf, bu enerji ile yıkanmanın, bedensel, duygusal ve spritüel yeteneklerimizin gelişmesine, nasıl yardımcı olduğunu vurgulayıp, bunun da aynı vitaminlerin hayatımızdaki önemi gibi, eş değerde olduğunu belirtti. Atalarımız, bu gezegen enerjilerini, doğal yoldan ve doğrudan gezegenlerden alırlardı. Zamanımızda ise atmosferimizin kirlenerek, yoğunlaşması sonucu bu enerjilere olması gerektiği gibi ulaşamıyoruz.

GEZEGEN ENERJİLERİ ARINMA &YÜKLEMESİ

Gezegen enerjileri arınma/yüklemesi Serafim meleği tarafından Seraphim Blueprint öğretmeni Ruth Rendely e kanallık yolu ile yapılan bir seri uyumlamadır. Gezegen enerjileri yüklemesi, bizim bu gezegenlerin olumlu özellikleri ile rezonansa girmemizi sağlar.Fiziksel,duygusal,ruhsal anlamda bizi destekler.

Gezegen enerjileri aynı zamanda doğal taşlara da yüklenerek, kalıcı bir şekilde faydalanmanızı sağlar.