Serafim Basamakları Nelerdir?


serafim-melegi

 

Basamak I – Serafim İyileştirmesi

Bu basamakta 2 çeşit enerji vardır, bunlar bizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyileştirmeye yönelik enerjilerdir. Sistemin ilk enerjisi size kendinizi ve başkalarını fiziksel olarak iyileştirme gücü verirken ikinci enerji ise sizin duygusal yönden iyileşmenizdir. Bu iki enerjiye uyumlandığınızda içsel dengeniz daha çok sağlamlaşmış olacaktır.

Basamak II – Serafim Kutsal Geometri
Bu basamakta 2 çeşit enerji vardır. Bunlardan bir tanesi evrenin düzenleme gücüdür ve bu enerjiyle güveninizin ve farkındalığınızın zamanla arttığını göreceksiniz. Diğeri ise karmik bu yaşamınızda sizi sınırlayan konuları, karmik bağlarınızı aşamalı olarak çözmeyi hedefler. Öğreneceğiniz enerjiler sizin evrim hızınızı artıracaktır.

Basamak III – Serafim Manifesto
Bu basamakta sizin kişisel ve kozmik amaçlarınıza daha çabuk ulaşmanız için yardımıcı olacak enerjiler vardır. Sizin hedeflerinizi, isteklerinizi daha net farkemenize ve sizin niyetinizi, iradenizi ve isteklerinizi gerçekleştirme gücünüzü yükseltir.

Basamak IV – Serafim Kozmik İhtişam
Bu basamakta gezegenimizle birlikte uzayda savrulan bedenlerimiz, maruz kaldıkları kozmik güçlerle uyumlu hale gelir. İlk enerji eterik bedenlerimizdeki yıpranmaları iyileştirirken diğeri ise boyut engellerini kaldırma becerisi edinmemize yardımcı olur

Basamak V– Serafim ile Dünyanın İyileştirilmesi
Bu basamakta gezegenimizin iyileştirilmesinde ve geçişlerinde bizimle çalışmak isteyen bedensiz varlıklarla iletişime açılabilmek için gerekli enerjiyle uyumlanılır. Bu enerji insanlık ile doğal düzen arasındaki dengeyi düzenler.

VI. Basamak – Serafim İnayet ve Birlik
Bu basamaktan sonra çevremizdeki güzelliklere olan farkındalığınızın arttığını göreceksiniz. Bilinciniz güçlenecek ve kaynağa kendinizi daha yakın hissetmeye başlarsınız.

Bu sisteme bir yakınlığınızın olup olmadığını anlamak için sistemin sembolünü bastırarak ve avucunuzu üzerine koyarak test edebilirsiniz. Elinizde bir karıncalanma, ısınma olursa belki sizin de bu sistemle bir bağınız vardır. ♥