His Yüklemeleri


ThetaHealing, Theta Şifası, Theta His Yüklemesi, Teta şifası, Olumlama

Theta Healing His Yüklemesi

 

ThetaHealing® seanslarında kullanılan en önemli teknik his çalışmasıdır. Bu çalışma ile yapılan değişikliklerin hızları şaşırtıcıdır.

Bazı kişiler hayatlarında hiçbir zaman belirli hisleri hissetmemiş veya deneyimlememişlerdir. Belki kişi bir çocuk olarak sürekli travma yaşamıştı ve bu hisleri hiçbir zaman geliştirmedi veya kaybetti. Kolaylıkla bir kişiye sevilmenin, onore olmanın, sayılmanın ve sevilmenin nasıl hissedildiği ThetaHealing ile öğretilebilir.

Bir kişinin neşe gibi hisleri olması için, birisini sevmeyi veya birisi tarafından sevilmeyi bilmesi, veya zengin olmayı bilmesi gerekir.

Bir kişiye yabancı olabilecek herhangi bir duygu için, kişiye bu hislerin nasıl hissedildiklerinin Yaratıcı Kaynak tarafından gösterilmesi gerekir. Bu sebepten dolayı biz hayatımızda bir ruh arkadaşını, zengin olmayı veya birçok başka şeyleri yaratmak istediğimizde bu hislerin nasıl olduklarını deneyimleyerek bu şeyleri gerçeğimize getirebiliriz.

Theta uygulayıcı hangi hissi yükleyeceğini danışanına söyler, oda onay verirse o his onda yüklenir. Bunun için mesafenin önemi yoktur. Kişi kilometrelerce uzakta olsa bile bunu bilip onay vermesi yeterlidir.

Toplu His Yüklemesi Nasıl Yapılır?

ThetaHealing® tekniğinde inanç değişiklikleri bireysel olması gerekirken “His Yüklemesin”de  aynı anda yüzlerce kişiye yükleme yapılabilir
ThetaHealing® uygulayıcı yükleyeceği hissi  yükleme yapacağı kişilere bildirir ve kişilerin onaylarını alır.(evet demeleri yeterlidir) O andan itibaren o his alıcılara toplu olarak yüklenir.

His yüklemelerinde  yer ve mekanın uzaklığın bir önemi yoktur kişi yükleme yapandan kilometrelerce uzakta olsa bile hangi hissin yükleneceğini bilmesi ve onay vermesi yeterlidir.

Her türlü sorularınız ve uygulama için lütfen çekinmeden  iletişime geçin;