ThetaHealing® Seansları


shutterstock_122785003

 

ThetaHealing®  terapisti kişinin bilinçaltını theta frekansına ayarlar ve terapi esnasında bilinçaltındaki negatif kayıtları pozitife çevirir.

ThetaHealing® seansları karşılıklı ya da internet üzerinden yapılabilmektedir, yaklaşık olarak 1 – 1,5 saat sürer.

Seans uygulayıcının ve alıcının karşılıklı oturmasıyla başlar. (Alıcı seans sırasında oturmayı veya sırt üstü yatmayı seçebilir). Alıcı iki elinide uygulayıcının açık olan ellerine koyar. Aktive işlemi sırasında şifacı öğrendiği metodla bilincini Theta dalgalarına getirir ve Theta frekansında olduğu için konuşma olmaz. KOŞULSUZ SEVGİ enerjisiyle bilincin bir bölümü yukarıya yükselir ve tüm işlemi gerçekleştiren Yaratıcı’ya bağlanır. Yaratıcı neye ihtiyacınız olduğunu bilir, şifacı kanallık eder ve işlemin gerçekleşmesini gözlemler. Yaratıcı daima şifacıyla birliktedir ve işi gören O ‘dur. Uygulayıcı ise bu işlemin aracı ve gözlemcisidir.

  • Bilinçaltımızdaki kalıplar ve düşünce şeklimiz yaşamımızı yaratır. Kendi yaşamımızda değiştirmek istediğimiz ne varsa, bilinçaltımızda temizlik yaparak sağlanabilir.

ThetaHealing® seansları theta eğitimini almış kişiler tarafından uygulanır Seans almak istediğiniz konuyu theta terapistine söylemenizle birlikte siz bir saatlik arınma gevşeme rahatlama dönemine geçerken; Theta terapisti sizi ve bilinçaltınızı theta frekansının içine sokar theta frekansı çok kuvvetli ve enerjisi yüksek bir frekans olduğu için bilinçaltınızın ve organlarınızın sesini duyar onlarla konuşur kaydettiği görüntü kayıtlarını izler Terapist Bu özellikleri kullanarak değiştirmek istediğiniz konuya ait olan bölgeye gider ve buradaki negatif kayıtlara ulaşır sizden sözlü izin alarak bu negatif kayıtları çıkarır theta frekansına dönüşüme bırakır yerine de pozitif kayıtları neşeyle mutlulukla güvenle yaşamanız için yerleştirir

  • ThetaHealing® seansında, yaşamımızı zorlaştıran, kısıtlayan konu ile ilgili zihinsel yargılarımız, düşüncelerimiz ve bilinçaltımızdaki kök inançlar tespit edilir.
  • Yapılan bu değişikliğin ardından yine theta frekansı kullanılarak yapılan değişiklikleri hızlı ve çabuk olarak hayatınıza almanız ve kullanmanız için size pozitif his yüklemesi olumlamalar yüklenir. Bir saatlik bir seansın ardından bu yaşamış olduğunuz sorunun köküne inilir kök inanç bulunur artık size vermiş olduğu hizmetin sona erdiği görevini başarıyla tamamladığı tebliğ edilir bulunduğu yerden çıkarılır ve tekrar size geri dönmeyecek şekilde theta frekansının dönüşümüne bırakılır ve hayatınızda sağlıkla güvenle sizin için en hayırlı ve en yuce olan yeni hayat amaçlarınız aktif edilir
  • Yarı trans halinde gerçekleşen bu terapi tekniği çok hızlı ve kolay işleyen, güçlü bir yöntemdir.
  • Yapılan değişiklikler an’da olur ve kas testleri ile teyit edilir.
  • Eğer çok kolay ve kalıcı bir şekilde bilinçaltı kalıplarınızı değiştirmek ve yaşadığınız zorluklardan kurtulmak istiyorsanız; ThetaHealing® sizin için uygun bir terapi yöntemidir.

ThetaHealing® tekniğinde Kinesioloji – Kas Testi kullanılmaktadır.

Kinesioloji – Kas Testi Nedir?:  Kinesiloloji – Kas Testi bilinçaltında depolanmış inanç ve duyguların nasıl performe ettiiği gösteren doğal bir detektördür. Sizin için doğru anlamı olan bir şey söylediğinizde veya düşündüğünüzde bilinçaltınızın elektromanyetik alanı ile pozitif titreşmeye başlar ve kasınız kuvvetlenir. Sizin için doğru olmayan bir şey söylediğiniz ve düşündüğünüzde ise bilinçaltınız elektromanyetik alanınıza negatif titreşim yollar ve kasınız zayıflar. Bu testi uygulayarak düşünce kalıpları belirlenir ve konuyla ilgili yapılan şifa çalışmasından sonra da aynı yöntemle kontrol edilir.

Hatırlatma: Seansa bol su (gün içinde en az 1.5lt) içmiş olarak katılmak kas testi açısından gereklidir.

Thetahealing seansı almak isterseniz  iletişime geçebilirsiniz.