ThetaHealing® İnanç Değişimi


shutterstock_271077776

Hepimizin çocukluktan gelen ve uzun süre önce unuttuğumuz inanç ve fikirleri vardır. Bunlar bilinçaltına ait karanlık odanın derinliklerinde saklıdır. Bunu bilmek, neden düşüncelerimizi sağlıklı bir biçimde değerlendirme zamanının geldiğini gösterecektir.

Örneğin bir vantilatörün önünde oturduğunuzda boynunuzun tutulacağına inanırsanız, bilinçaltınız boynunuzun tutulacağını sağlayacaktır. Bu rahatsızlığa sebep olan şey vantilatörün yüksek yüksek frekansta zararsız enerji molekülleri yayması değil, sizin büyük inançlarınızdır. Vantilatör aslında zararsızdır.

Ne düşünüyorsanız Siz O’ sunuz.  Düşüncelerimiz, deneyimlerimizi yaratır.  Bu yüzden, bazı şeylerin olası olduğu düşünüyorsak,  o zaman onlar olasıdır.

Hayatınızın ilk günlerinden itibaren size aşılanan inanç ve eğilimlerin hala sizinle olduğunu ve hayatınızı yönlendirip etkileme gücüne sahip olduğunu öğrendiğinizde şaşırabilirsiniz.

Örneğin Çekirdek İnançlar, çocukluk dönemi deneyimlerinden oluşmuş inançlardır. Diğer inançlar ise Genetik, Tarih ve Ruh İnançlarıdır.  İnançlar, birbiri üstüne kutular gibi yığılmaktadır. En alt inanç veya programı inceledikten sonra,  Her şeyin Yaratıcı ’sına istekte bulunarak hızlı ve kolay bir şekilde binlerce programı değiştirebilirsiniz.

 

HAYAT DERSLERİNİZİ BİLİNÇALTINIZDA NERELERE NASIL KAYDEDERSİNİZ?

Öz İnançlar:

Bunlar bu hayatta öğrendiklerimiz ve çocukluğumuzdan kabul ettiklerimizdir. Bu programlar kabul ettiğimiz ve bizim bir parçamız haline gelen programlardır. Bu “inançlar” beynin ön lobunda enerji olarak tutulur.

Genetik Düzey

Bu programlar atalardan taşınan ve bu hayattaki genlere eklenen programlardır. Bu inançlar kişinin DNA’sının etrafındaki morfojenik bilgi alanında tutulan enerjilerdir. Bu alan DNA’ya ne yapması gerektiğini söyler

Geçmiş Düzey

Bu düzey geçmiş yaşamdan hatıraları veya derin genetik hafıza veya şimdiye taşıdığımız kolektif bilinç deneyimleri ile ilgilidir.. Bu hafızalar kişinin aura alanında tutulmaktadır.

Sizin toplumdan aldığınız örf adet anane gelenek görenek gibi toplum bilincinin bulunduğu hisler duygular ve inançlardır
Kadın kısmı gülmez

Çok gülersen ağlarsın
Erkek adam ağlamaz
Para aslanın ağzındadır.

Ruhsal Düzey

Bu kişinin tüm varlığıdır.

Yukarıdaki üç bilinçaltı odasını gezip hala aynı duyguları ve eşleştirmeleri yapıyorsak ve hep aynı şeyleri yaşıyorsak ruh artık bunları kayıt altına almış demektir.

Ruh bir kez kayıt yaptıysa bu artık sizin için alın yazısı ve kader demektir çünkü ruha yapılan kayıtlar silinmezler
Kaderim bu alın yazım bu çekeceğim dediğiniz tabirler ruhunuza kaydettiğiniz inançlar ve deneyimler topluluğudur

THETA HEALING YÖNTEMİYLE RUHUNUZA KAYDETTİĞİNİZ İNANÇLAR BULUR VE DEĞİŞTİRİRSİNİZ

 

ThetaHealing® Tekniği ile İnanç Değişimi

 

Yaşamınızdaki gerçek kendinizi bulmak için, olumsuz inanç kalıplarını değiştirerek “İŞTE BEN KENDİM ” demek istiyorsanız…….

ThetaHealing®  senası almak için