Yaşam Oyunu


Yaşamda arzu ettiğiniz başarının; iş başarısının, ilişkilerde başarının; önündeki engelleri, belirleme ve ortadan kaldırmak için “ Yaşam Oyununu”  başarıyla oynamak, artık bir “kazanan” haline gelmek, yaşamı sürdürdüğünüz aracın yolcu koltuğundan kalkıp direksiyonuna geçmek için

Belirli limitleyici düşünceleri kaldırıp yerine yüzlerce hisler konulup yasam ve is hayatında daha fazla başarıya ulaşmak için tasarlanmıştır. Vianna Hiro ile birlikte spirituellligi ve is dünyasını birleştirmişlerdir.

Hiroyuki Miyazaki (a.k.a. Hiro) Japonyanin Theta Healing temsilcisidir. İki senede, Japonya ThetaHealing organizasyonunda % 900 büyüme yaşayarak reklamlarla birlikte ThetaHealing’ i Japonyadaki en popüler sifa yöntemi haline getirdi.ThetaHealing¬den evvel, Hiro 17 sene boyunca finansta calisti, büyük projeleri yönetti. O günlerde, Hiro is performansının kişilerin limitleyici dusunceleri tarafindan etkilendigini kesfetti, ve ThetaHealing i kullanarak cok buyuk bir performans artisini basardi. Hiro herkesin ThetaHealing ile is performansının geliştirmelerinin mümkün olduğuna son derece inanmaktadır.

Game Of Life seansları 7 seanstan oluşmaktadır…

 

Bölüm 1

Kendinizi Ebeveynlerinizin Zorunluluklarından Serbest Bırakın

 Kişisel ilişkilerinizin hayatınız ve işinizde büyük etkisi olabilir. Çocukluğunuzda, ilişkiler hakkında inançlarınız ve şekiller yaratıldı. Ebeveynleriniz ve bakıcılarınız ile olan ilişkileriniz yaşamınız boyunca ilişkilerinize bir zemin hazırladı.

Çocuklar ebeveynlerine bağımlıdırlar. Böylece onların ebeveynlerinin beklentilerini anlayıp karşılamaları önemlidir. Ebeveynler tarafından büyütülmemiz sonucunda, biz çeşitli inançlar oluşturduk. Bu inançların bazıları olumsuz olabilir ve onlar bize yetişkin halimizle hizmet etmeyebilirler. Bunun yanında, bizim ebeveynlerimizin olumsuz inançları bizim başarımızı engelleyebilir. Ebeveynlerimizle ilgili olan sizi limitleyen olumsuz inançları Theta Healing ile bırakın. Bunun sonucunda mevcut ilişkilerinizde anda değişimler olabilir.

Kendinizi Ebeveynlerinizin zorunluluğundan serbest bırakmak Theta Healing seansı  ile çok kolay….

Bölüm 2

Geçmişi Bırakın

shutterstock_190963985

Geçmişinize enerji sel olarak bağlı olabilirsiniz. Örneğin, geçmiş ilişkileriniz, geçmiş başarısızlıklarınız ve eski işleriniz enerjinizi tüketiyor olabilir ve size şu anda yaratmak istediklerinizden engelliyor olabilirsiniz.

Eski eşinize, erkek/kız arkadaşınıza veya ilişki içinde bulunmuş olduğunuz kişilere hala bağlı olduğunuzu kontrol edin. Bunun yanında, geçmiş başarısızlıklarınıza hala bağlı olduğunuzu kontrol edin. Bu bağları Theta Healing seansı ile bırakın böylece şimdiki ilişkilerinize odaklanabilirsiniz.

 

Bölüm 3

Toplum Tarafından Kabul Edilin

shutterstock_231359245

Hayallerinizi takip etmek için karar verdiğinizde, insanlar ne diyecekler? Onlar sizin için mutlu olacaklar mı, yoksa onlar onaylamayacaklar mı? Onlar sizi durdurmayı deneyecekler mi? Onların desteklerini kaybedebileceğinizden mi korkuyorsunuz?

Siz yaptığınızı seviyorsunuz, ama toplumun sizi kabul etmeyeceğinden şüpheleniyor olabilirsiniz. Bu genetik inançlara bağlı olabilir veya siz cesaretsiz olabilirisiniz. Başarılı olma yolunuzda, siz en büyük engel olabilirsiniz. Kendinizi ileriye gitmekten engelliyor olabilirsiniz. Sizi geride tutan inançları Theta Healing ile çözümleyin, böylece toplumun sizi kabul edip etmeme konusu kalmayacaktır.

Bölüm 4

İş Arkadaşları

shutterstock_272939012

 

Yaşamınız ve/veya işiniz daha iyi olmaya başladığında, arkadaşlarınızdan dikkat çekmeye başlayabilirsiniz. Başarıyla ilerleyince, bazı kişiler sizin için mutlu olabilirler. Ancak, bazı kişiler sizi kıskanabilirler. Bu insanın doğasıdır.

Arkadaşlarınızın size hissettirdiği olumsuz inanç kalıplarınızı Theta Healing seansı  ile çözümleyin.

 

Bölüm 5

Sonsuz bereketi ele alın

shutterstock_270067556

İlk 4 bölümü çözümledikten sonra sonuçları görmeye başlayacaksınız. Hayatınızda daha fazla bereket olacak. Ancak büyümeye başladıkça bazı problemler çıkabilir ve belirli bir düzeyin ötesine geçmekte zorlanabilirsiniz.

Sizi limitleyen bildiğiniz durumun ötesine geçmenizi engelleyen “rahatlık alanınızda” kalıyor olabilirsiniz. Bu sizin gelirinizi, satışınızı, müşteri sayınızı ve size hayatınızda bereket akışını temsil eden herhangi bir şeyi etkileyebilir.

Sonsuz bereketi elinize alabilmek için olumsuz inanç kalıplarınızı Theta Healing seansı ile çözümleyin.

 

Bölüm 6

Başarmaya Hazır

shutterstock_262560512

 

Gücünüz ve yetenekleriniz düşündüğünüzden çok daha fazladır. Sadece siz bu güç ve yetenekleri kullanmaktan kendinizi durdurabilirsiniz.  Eğer kendinizi kabul ederseniz. Sizin muhteşem benliğiniz daha iyi performans gösterebilir.

Gerçek gücünüzü geride tutan olumsuz inançlarınızdan Theta healing seansı ile kurtulabilirsiniz.

 

Bölüm 7

Vizyon ve Yaratımlar

 

shutterstock_273911120

Theta Healing inanç çalışmasında, olumsuz inançlarınızı bırakabilirsiniz ve daha tamam bir hayat yaşamanız için olumlu hisler yerleştirmeniz gerekir. Bu noktanın ötesinde seçebileceğiniz sonsuz olasılıklar vardır. Sıkça kişiler bilinçli olarak istediklerini seçmezler. Böylece onların yolu toplum ve çevre tarafından etkilenir. Ve onlar kendilerini tekrar istemedikleri bir durum içinde bulabilirler.

Hayatta daha çok başarılı olmak için, niyetle hayatınızı olmak istediğinizin net bir vizyonu ile yaratmaya ihtiyacınız vardır. Bir vizyon size yön verir, size şimdiki bulunan durumdan öteye gitmeniz için motive eder, sizi endişelerden, korkulardan özgürleştirir ve harekete geçmeniz için sizi iter

 

Theta Healing ile hayatınızı yeniden yaratın..